Документи Рішення Рішення VII скликання XV сесія (10 липня 2018 року) №400 - 424 № 405 Про затвердження статуту Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки у новій редакції

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 10 липня 2018 року                                                                          № 405
м. Чортків

Про затвердження Статуту
Чортківської комунальної районної
стоматологічної поліклініки
в новій редакції

Розглянувши клопотання Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки від 29.05.2018 року № 109, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 5 липня 2018 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Статут Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки в новій редакції, що додається.
2. Головному лікарю Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки Веретику Івану Йосиповичу зареєструвати Статут в новій редакції, згідно вимог чинного законодавства.
3. Чортківській районній державній адміністрації передбачити кошти на фінансування видатків, пов’язаних з функціонуванням стоматологічних кабінетів у селах Чортківського району до кінця 2018 року, відповідно до Статуту.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./. та на заступника голови районної державної адміністрації, згідно розподілу обов’язків.

Голова районної ради                                                 В.М.ШЕПЕТА