Документи Рішення Рішення VII скликання XV сесія (10 липня 2018 року) №400 - 424 № 409 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 10 липня 2018 року                                                                                          № 409
м. Чортків


Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та обласною, міською, сільськими
радами і громадами про
передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 09 липня 2018 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Заболотного І.Я.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради                                                                          В.М.Шепета
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення районної ради
10 липня 2018 року № 409

ПЕРЕЛІК УГОД
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень

1. Угода про передачу міжбюджетних трансфертів із Чортківського районного бюджету Тернопільському обласному бюджету на 2018 рік для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі – 2 523 500,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування:
Чортківської центральної комунальної районної лікарні – 55 000 грн (50 000 грн. – капітальні видатки (монітор пацієнта дитячий) та 5 000 грн. – інші поточні видатки).
Чортківської комінальної районної стоматологічної поліклініки – 14 724 грн капітальні видатки (виготовлення проектно – кошторисної документації).
3. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на співфінансування територіального центру соціального обслуговування населення Чортківського району в сумі – 23 180,00 грн.
4. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Товстеньківською сільською радою на поточні видатки дитячого дошкільного закладу в сумі – 150 000,00 грн.
5. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Палашівською сільською радою та Чортківською районною радою для забезпечення заробітною платою молодшої медичної сестри ФАПу с.Палашівка в сумі – 12 542,03 грн.
6. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Шманьківською сільською радою та Чортківською районною радою на придбання сучасних меблів для 1 –го класу Шманьківської ЗОШ І-ІІст. в сумі – 15 400,00 грн.
7. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Свидівською сільською радою та Чортківською районною радою для забезпечення заробітною платою молодшої медичної сестри ФАПу с.Свидова в сумі – 11 620,00 грн.
8. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Милівецькою сільською радою та Чортківською районною радою на придбання сучасних меблів для 1 –го класу Милівецької ЗОШ І-ІІст. в сумі – 11 000,00 грн.
9. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Полівецькою сільською радою та Чортківською районною радою для забезпечення заробітною платою працівників ФАПу с.Полівці в сумі – 7 600,00 грн.
10. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Звиняцькою сільською радою на поточні видатки дитячого дошкільного закладу с.Звиняч в сумі – 30 000,00 грн.
11. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Староягільницькою сільською радою та Чортківською районною радою для проведення експертизи кошторисної документації по реконструкції Староягільницької ЗОШ І-ІІ ст. в сумі – 891,54 грн грн.


Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                                      Т.В.Яблонь