Документи Рішення Рішення VII скликання XV сесія (10 липня 2018 року) №400 - 424 № 414 Про надання згоди на закриття бібіліотек - філіалів та клубу.

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 10 липня 2018 року                                                                                  № 414
м. Чортків

Про надання згоди на
закриття бібіліотек-філіалів
та клубу

Розглянувши клопотання відділу культури, туризму Чортківської райдержадміністрації № 137 від 15.06.2018 року, листа Міністерства культури України від 20.03.2018 року, відповідно до положень ст. 22 Закону України «Про культуру», ст. 15 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та ч.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 95 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997 року № 510 «Про мінімальні соціальні нормативи забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 5 липня 2018 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду Чортківській районній комунальній централізованій бібліотечній системі на закриття бібліотек-філіалів сіл: Босири, Васильків, Долина, Зелена, Криволука, Скомороше, Сокиринці, Переходи, Швайківці.
2. Надати згоду відділу культури туризму, національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації на закриття клубу села Босири.
3. Виключити із Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи бібліотеки-філіали сіл Босири, Зелена, Сокиринці, Криволука, Васильків, Швайківці, Долина, Переходи, Скомороше, а також клуб с.Босири та вилучити їх із базової мережі закладів району, затвердженої рішенням районної ради № 435 від 16.05.2014 року «Про затвердження переліку закладів культури базової мережі в Тернопільській області Чортківського району».
4. Відділу культури, туризму національностей та релігій Чортківської райдержадміністрації та Чортківській районній комунальній централізованій бібліотечній системі в межах власних повноважень, у відповідності до норм чинного законодавства України здійснити прийом-передачу книжкових фондів, матеріальних цінностей бібліотек і клубу.
5. Директору Чортківської районної комунальної централізованої бібліотечної системи Колівошко Оксані Володимирівні подати Статут у новій редакції на державну реєстрацію, відповідно до вимог чинного законодавства.
6. Рішення районної ради № 364 від 7 березня 2018 року «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району установи клубу с. Босири» вважати таким, що втратило чинність.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./ та на першого заступника голови районної державної адміністрації /Заболотний І.Я./.


Голова районної ради                                                                              В.М.Шепета