Документи Рішення Рішення VII скликання XV сесія (10 липня 2018 року) №400 - 424 № 424 Про звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 10 липня 2018 року                                                                              № 424
м. ЧортківПро звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б.
щодо поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору


Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), розглянувши звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України щодо вступу України до НАТО, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення депутатів Чортківської районної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б. щодо вступу України в НАТО (додається).
2. Виконавчому апарату районної ради направити дане рішення та звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та забезпечити його оприлюднення на офіційному сайті Чортківської районної ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (Калакайло І.Я.).


Голова районної ради                                                                 В.М.ШЕПЕТА


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Чортківської
районної ради
10 липня 2018 р. № 424

Президенту України
Порошенку П.О.
Голові Верховної Ради України
Парабію А.В.
Прем'єр –Міністру України
Гройсману В.Б.ЗВЕРНЕННЯ
депутатів Чортківської районної ради
щодо поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору

Ми, депутати Чортківської районної ради, вважаємо, що пріоритетним національним інтересом України у сфері зовнішньополітичної діяльності є розвиток та подальше поглиблення відносин стратегічного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору (далі - НАТО).
Важливим кроком на шляху співробітництва є визнання Північно-Атлантичним альянсом прагнення України бути повноцінним членом організації. Від НАТО та її держав-членів продовжує надходити матеріально-технічна, дорадча, тренувальна допомога українському сектору безпеки і оборони.
Для України стратегічне партнерство з НАТО є невід’ємною складовою євроінтеграційного курсу, оскільки доповнює процес внутрішньодержавних перетворень у контексті імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, з іншої. В Україні існує консолідована думка експертного середовища, яке однозначно підтримує вступ України до НАТО і усвідомлює ту користь, яку отримає держава, реалізуючи свої зобов’язання.
Ми підтримуємо законопроект «Про національну безпеку України», внесений Президентом України на розгляд Верховної Ради України, адже він інтегрує Україну до стандартів НАТО й фіксує незворотність євроатлантичного вибору нашої держави. Завдання членства України в Європейському союзі, і у Північноатлантичному договорі, є безумовною гарантією безпеки суверенітету й територіальної цілісності країни.
План дій щодо членства – це план, насамперед, важливих перетворень всередині держави, в яких зацікавлений кожний громадянин України. Цей план охоплює політичні та економічні, оборонні й військові питання, питання ефективності використання бюджетних ресурсів, питання безпеки, а також правові питання.
Отже, ми підтримуємо встановлення керівництвом держави курсу на вступ України до НАТО, адже він є стимулюючим фактором для здійснення внутрішніх політичних та соціально-економічних реформ усіх сфер суспільного життя.

Звернення
прийнято на п’ятнадцятій сесії
Чортківської районної ради
сьомого скликання
10 липня 2018 року
м.Чортків