Документи Рішення Рішення VII скликання XVII сесія І пленарне засідання (22 листопада 2018 року) № 445 -470 №457 Про внесення змін до Порядку публічного звітування головних розпорядників коштів районного бюджету Чортківського району, затвердженого рішенням Чортківської районної ради № 201 від 23 грудня 2016 року

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 22 листопада 2018 року                                                                         № 457
м.Чортків

Про внесення змін до Порядку публічного звітування головних розпорядників коштів районного бюджету Чортківського району, затвердженого рішенням Чортківської районної ради № 201 від 23 грудня 2016 року


Відповідно до частини п’ятої статті 22, частин четвертої і п’ятої статті 28 Бюджетного кодексу України, частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 20 листопада 2018 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни у Порядок публічного звітування головних розпорядників коштів районного бюджету Чортківського району затвердженого рішенням Чортківської районної ради №201 від 23 грудня 2016 року та викласти їх у наступній редакції :
1.1. Підпункт 2.2. «Публічне звітування головних розпорядників коштів районного бюджету подається щоквартально, але не пізніше 1 числа другого місяця кварталу, наступного за звітним. Публічний звіт проводиться за попередній календарний рік на початку поточного року».
1.2. Підпункт 2.3. «Публічне звітування передбачає представлення головним розпорядником коштів або за його дорученням уповноваженою особою звіту про використання коштів районного бюджету в присутності районних депутатів, представників громадських організацій та зацікавлених осіб. Оголошення про проведення публічного звітування висвітлюється на сайті районної ради».
1.3.Підпункт 2.5. «Звіти, представлення яких відбувається під час публічного звітування, підлягають обов’язковому оприлюдненню, зокрема на офіційних сайтах головних розпорядників коштів при наявності та районної ради не пізніше п’яти днів до публічного представлення, а також звіти, котрі подаються щоквартально».
1.4. Підпункт 3.2.5. «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району додатково представляє таку інформацію».
1.5. Підпункт 3.2.6. «Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; Відділ у справах молоді та спорту районної державної адміністрації, ДЮСШ додатково представляють таку інформацію».
1.6. Пункт 4. «Особливості звітування про виконання районних програм».
1.7. Підпункт 4.1. «Перелік районних програм із зазначенням обсягів бюджетних асигнувань наводиться в окремому додатку до рішення про районний бюджет».
1.8. Підпункт 4.2. «Звіт про використання коштів на виконання районних програм повинен подавати головний розпорядник коштів, за яким закріплена програма і передбачати відомості про їх виконання. Інформація про виконання районної програми має відображати виконання завдань, які зазначені у затвердженій районній програмі, а також досягнення визначеної у програмі мети».
2. Опублікувати дане рішення на сайті Чортківської районної ради.
3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії Чортківської районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради                                                                                      В.М.Шепета