Документи Рішення Рішення VII скликання XVII сесія ІІ пленарне засідання (20 грудня 2018 року) №471-498 № 496 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Німець І.В. за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської обла

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
СІМНАДЦЯ ТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 р.                                                                                          № 496
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки,
що надається в оренду ФО-П Німець І.В.
за межами населеного пункту на території
Горішньовигнанської сільської ради
Чортківського району Тернопільської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Німець І.В. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» , статтями 10, 19 Земельного кодексу України і частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 12 грудня 2018 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ФО-П Німець І.В. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту на території Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільської області.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 0,1803 га , кадастровий номер : 6125582200:01:001:2641 в сумі – 305 730 грн. 21 коп. (триста п′ять тисяч сімсот тридцять грн. 21 коп.) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.
3. Встановити річну орендну плату за використання земельною ділянкою згідно норм чинного законодавства. Рекомендувати Тернопільській обласній державній адміністрації встановити річну орендну плату за використання земельної ділянки не менше 4 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.) та відділ у Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.


Голова районної ради                                                                          В.М. ШЕПЕТА