Документи Рішення Рішення VII скликання XVIII сесія (07 березня 2019 року) № 502-524 № 513 Про внесення змін до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 07 березня 2019 року                                                                                     № 513
м. Чортків

Про внесення змін до Програми захисту
населення і територій Чортківського району
від надзвичайних ситуацій техногенного та
природного характеру на 2018 -2022 роки

Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 11 лютого 2019 року № 37-од «Про зміни до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки», з метою виконання заходів, спрямованих на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 1 березня 2019 року та з питань бюджету від 5 березня 2019 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, що додається.
2. Чортківській районній державній адміністрації її відділам та управлінням забезпечити виконання «Програми захисту населення і територій Чортківського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки» з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Виконавцям Програми забезпечити використання бюджетних коштів на виконання заходів у населених пунктах району (за виключенням міста Чорткова та об’єднаних територіальних громад).
4. Контроль за виконання даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Заболотного І.Я.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).


Голова районної ради                                                                          В.М.ШЕПЕТА