Документи Рішення Рішення VII скликання XIX сесія (14 червня 2019 року) №525 - 547 № 530 Звіт про роботу закладів культури району у 2018 році


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 14 червня 2019 року                                                               № 530
м.Чортків

Звіт про роботу закладів культури у 2018 році

    Заслухавши та обговоривши звіт начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Чайківської Г.З. про роботу закладів культури у 2018 році, районна рада відмічає, що в даній галузі проведено відповідну роботу.
    Слід зазначити, що мережа закладів культури району складається із 78 закладів: 33 бібліотечних, 42 клубних, 3 школи естетичного виховання. В минулому році було проведено оптимізацію та закрито 9 бібліотек-філіалів та 1 сільський клуб.
Проаналізувавши інформацію, подану начальником відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, районна рада вкотре зазначає, що творча діяльність закладів культури відбувається, в основному, в місті Чорткові, недостатня робота ведеться у сільських клубах та бібліотеках-філіалах. Лише 4 села були базою для проведення районних заходів – с.Шульганівка, с.Улашківці, с.Ягільниця, с.Шманьківці.
    Працівниками сільських клубів проведено ряд заходів по відзначенню пам’ятних дат та річниць історичного напрямку.
Протягом 2018 року проводилась певна робота для покращення матеріально-технічної бази у районних закладах культури. Для вирішення таких проблем залучались кошти, передбачені на соціально-економічний розвиток району, спонсорські кошти, бюджети місцевих рад.
    Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 11 червня 2019 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А:
    1. Звіт начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Чайківської Г.З. про роботу закладів культури у 2018 році взяти до відома.
    2. Роботу відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації визнати задовільною.
    3. Відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації спільно з сільськими радами:
    1) розширити географію проведення районних заходів на території сільських рад Чортківського району;
    2) привести установчі документи клубних закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району, відповідно до вимог чинного законодавства в термін до 01.01.2020р.;
    3) належним чином контролювати якість та рівень проведеної роботи працівниками сільських закладів культури;
    4) сприяти формуванню позитивного іміджу району, в т.ч. у сфері сільського туризму;
    5) продовжити зміцнення матеріально – технічної бази сільських закладів культури.
    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).Голова районної ради                                                                В.М.Шепета