Документи Рішення Рішення VII скликання XIX сесія (14 червня 2019 року) №525 - 547 № 538 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 14 червня 2019 року                                                         № 538
м.Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською, сільськими
радами і громадами про
передачу – приймання коштів
на виконання повноважень

    Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 12 червня 2019 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
    1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
    2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).


Голова районної ради                                                                В.М.Шепета


                                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                  рішення Чортківської
                                                                                       районної ради
                                                                                         14 червня 2019 року № 538
 
                                                                                ПЕРЕЛІК УГОД
                                       про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на співфінансування районного інклюзивно-ресурсного центру в сумі 43 000,00 грн.
2.Угода про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування Чортківської центральної комунальної районної лікарні в сумі 25 000,00 грн.
3.Угода про передачу-приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування Чортківської комунальної районної стоматологічної поліклініки в сумі 30 000,00 грн., Чортківської центральної комунальної районної лікарні в сумі 230 000,00 грн.
4.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків за КПКВ 0712144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет» в сумі 36 000,00 грн.
5.Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Шманьківчицькою сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 48 000,00 грн.
6.Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Росохацькою сільською радою на проведення поточного ремонту дитячого дошкільного закладу в сумі 150 000,00 грн.
7. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Товстеньківською сільською радою на співфінансування видатків, пов’язаних з проведенням капітального ремонту дороги в сумі 200 000,00 грн.
8. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Мухавською сільською радою на співфінансування видатків, пов’язаних з проведенням поточного ремонту дороги в сумі 35 000,00 грн.
9. Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Колиндянською сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків за КПКВ 0712144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет» в сумі 87 121,00,00 грн.                              Керуючий справами виконавчого
                              апарату районної ради                                        Т.В.Яблонь