Документи Рішення Рішення VI скликання 1 сесія (12 листопада 2010 року) №1-12 № 12 "Про надання дозволу голові районної ради Чортківському Р.В. на проведення медичної практики"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ПЕРША СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від “12 “ листопада 2010 року                                                                                             № 12
м.ЧортківПро надання дозволу голові
районної ради Чортківському Р.В.
на проведення медичної практики
Відповідно до підпункту «б» статті 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією», постанови Кабінету Міністрів України "Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій" від 03.04.93 р. N 245, зі змінами і доповненнями та Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ та організацій, затверджених наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції і Міністерства фінансів України від 28.06.93 р. N 43.
Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

Дозволити голові Чортківської районної ради Чортківському Роману Володимировичу для забезпечення збереження кваліфікації лікаря-травматолога займатися медичною практикою у вільний від роботи час.

Заступник голови Чортківської
районної ради                                                                                                                  Л.М.Хруставка