Документи Рішення Рішення VII скликання XXI сесія (20 вересня 2019 року) № 554 - 576 № 554 Про стан підготовки соціально – культурної сфери Чортківського району до роботи в осінньо-зимовий період

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 вересня 2019 року                                                      № 554
м. Чортків

Про стан підготовки соціально-культурної сфери
Чортківського району до роботи в осінньо-зимовий період

    Заслухавши та обговоривши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Овод Й.Й. «Про стан підготовки соціально-культурної сфери Чортківського району до роботи в осінньо-зимовий період», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 вересня 2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
    1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Овод Й.Й. по підготовці соціально-культурної сфери Чортківського району до роботи в осінньо-зимовий період взяти до відома.
    2. Рекомендувати районній державній адміністрації забезпечити дієвий контроль за виконанням організаційно-технічних заходів по підготовці закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
    3. Керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації:
    1) забезпечити до початку осінньо-зимового періоду 2019-2020 років освоєння бюджетних коштів, передбачених на підготовку закладів та установ до осінньо-зимового періоду;
    2) вживати дієвих заходів щодо ліквідації заборгованості за спожиті енергоносії, житлово-комунальні платежі до 01.10.2019 року та забезпечення регулярної оплати поточних комунальних платежів;
    3)забезпечити реалізацію оперативних планів технічних та організаційних заходів щодо зменшення споживання природного газу в опалювальний період 2019-2020 року.
    4. Сільським радам розробити та затвердити заходи по підготовці до роботи в осіньо-зимовий період по кожній установі та організації та забезпечити їх відповідним фінансуванням.
    5. Висвітлювати на офіційних сайтах районної ради, районної державної адміністрації хід підготовки та стан функціонування об’єктів соціально-культурної сфери в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.
    6 Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).

Голова районної ради                                                      В.М. ШЕПЕТА