Документи Рішення Рішення VII скликання XXI сесія (20 вересня 2019 року) № 554 - 576 № 556 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 вересня 2019 року                                                №556
м.Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою та обласною,
міською, сільськими радами і громадами про
передачу - приймання коштів
на виконання повноважень

    Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 11 липня 2019 року та 18 вересня 2019 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
    1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
    2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).

Голова районної ради                                         В.М.Шепета

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 20 вересня 2019 року №556

ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу- приймання видатків на виконання повноважень
 
1.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну для безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет в сумі 20 000,00 грн.
2.Угода про приймання – передачу видатків на виконання повноважень між Заводською селищною радою та Чортківською районною радою на співфінансування КНП «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну для безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет в сумі 60 000,00 грн.
3.Угода про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 150 000,00 грн.(на централізовані заходи з лікування онкологічних хворих - 50 000,00грн., на співфінансування районної Програми пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення - 50 000,00 грн., на закупівлю інсуліну - 50 000,00 грн.).
4.Угода про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на співфінансування видатків відділу охорони здоров’я Чортківської районної державної адміністрації в сумі 200 000,00 грн.(для закупівлі інсуліну).
5.Угода про передачу міжбюджетних трансфертів із Чортківського районного бюджету Тернопільському обласному бюджету на співфінансування видатків для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 131 013,00 гривень.
6.Угода про передачу міжбюджетних трансфертів із Чортківського районного бюджету Тернопільському обласному бюджету на співфінансування видатків для реалізації заходів, спрямованих на підвищення якості освіти в сумі 10 007,00 гривень.
7. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Чортківського районного бюджету Пастушівському сільському бюджету на перевезення учнів Пастушівської ЗОШ в сумі 38 365,00 гривень.
8. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на відділу охорони здоров’я для придбання інсуліну в сумі 100 000,00 гривень.
9. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції із Білівського сільського бюджету до Чортківського районного бюджету на капітальні видатки Білівської ЗОШ І-ІІІ ст. в сумі 13 700,00 гривень.
10.Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків по співфінансуванню районного інклюзивно - ресурсного центру в сумі 24 900,00 гривень.
11.Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою на здійснення видатків по КПКВ 0712144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет» в сумі 40 000,00 гривень.

Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                         Т.В.Яблонь