Документи Рішення Рішення VII скликання XXI сесія (20 вересня 2019 року) № 554 - 576 № 567 Про укладання договору про спільну діяльність

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 20 вересня 2019 року                                                                          № 567
м. Чортків

Про укладення договору
про спільну діяльність

    Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), ст.1130-1143 Цивільного кодексу України, розглянувши заяву і додані документи ФОП Мазуренко І.І. від 16 вересня 2019 року, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 вересня 2019 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:
    
   1. Укласти договір про спільну діяльність з ФОП Мазуренко І.І. щодо будівництва гаражів для зберігання, технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів, що перебувають у комунальній власності районної ради в обмін на рівнозначну площу гаражів, що знаходяться за адресою: м. Чортків, вул. Незалежності, 53.
    2. Від імені районної ради підписання договору доручити голові Чортківської районної ради Шепеті Віктору Михайловичу.
    3. В договорі про спільну діяльність передбачити умови, за якими всі витрати по будівництву, виготовленню документації та здачі в експлуатацію об’єкта нерухомості покладаються на фізичну особу-підприємця – сторону договору. Затвердження договору про спільну діяльність винести на розгляд чергової (позачергової) сесії районної ради, після проведення аукціону.
    4. Після укладення договору про спільну діяльність подати його на затвердження на черговій (позачерговій) сесії районної ради.
    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва,власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.).

Голова районної ради                                                                               В.М.ШЕПЕТА