Документи Рішення Рішення VI скликання 13 сесія (20 березня 2012 року) №167-№192 №171 Про роботу Чортківського районного комунального підприємства "Трудовий архів"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 березня 2012 року                                                                                                        № 171
м. Чортків

Про роботу Чортківського районного
комунального підприємства «Трудовий архів»

Заслухавши звіт директора Чортківського районного комунального підприємства «Трудовий архів» про роботу даного підприємства, Чортківська районна рада відмічає, що підприємство створене рішенням районної ради від 19 лютого 2008 року № 280 з метою науково-технічного опрацювання документів діяльності органів влади, підприємств, організацій, установ Чортківського району та централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб та інших архівних документів.
Так, в 2011 році Чортківським районним комунальним підприємством «Трудовий архів» було відібрано та впорядковано документацію 27 установ, організацій та підприємств, в кількості 1199 справ постійного зберігання, 503 справи з особового складу та 10124 справи виділено на знищення.
За виконані роботи в минулому році підприємство одержало кошти в сумі 56771 гривня. Проте, є ряд суб`єктів господарювання, які являються боржниками по оплаті за виконані даним комунальним підприємством роботи на загальну суму 72639 гривень.
Враховуючи вищевикладене та рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 14 березня 2012 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Звіт про роботу Чортківського районного комунального підприємства
«Трудовий архів» прийняти до відома.
2. Директору Чортківського РКП «Трудовий архів» Мармус І.М. домогтися
погашення боржниками заборгованості за виконанні підприємством роботи.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Вислоцький В.М.).


Голова районної ради                                                                             В.В. Заліщук