Документи Рішення Рішення VII скликання XXIII сесія (20 листопада 2019 року) № 583 - 601 № 583 Про підтримку заяви депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 20 листопада 2019 р.                                                                      № 583
м. Чортків

Про підтримку заяви депутатів Тернопільської обласної ради
з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так
званого «ринку землі»

    Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 15 листопада 2019 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А:
    1. Підтримати рішення Тернопільської обласної ради від 14 листопада 2019 року «Про заяву депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»» (додаток 1).
    2. Питання запровадження «ринку землі» може розглядатися тільки після проведення всеукраїнського референдуму.
    3. Дане рішення направити Президенту України Зеленському В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народному депутату України Гевку В.Л.
    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Демкович М.М.). та з питань земельних відносин, екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Шкабар Є.М.).


Голова районної ради                                                                 В.М.Шепета


Додаток 1
до рішення районної ради
від 20 листопада 2019 року
№583

Заява
депутатів Тернопільської обласної ради з приводу незгоди із спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі»
    
    13 листопада 2019 року провладна більшість у Верховній Раді України проголосували в першому читанні за основу антиукраїнський злочинний законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.
    І це було зроблено незважаючи на спротив органів місцевого самоврядування, численні акції протесту фермерів представників агропромислових підприємств, небайдужих громадян України,політичних та громадянських організацій.
    Прибічники так званого «вільного ринку землі сільськогосподарського призначення під примітивними гаслами про відстоювання ринкових цінностей та права селян розпоряджатися власною землею зробити черговий крок на шляху пограбування українців реалізації своєї мети скупити за безцінь родючі чорноземи іноземцями та перетворити селян на кріпаків.
    Кабмінівський законопроект, встановлюючи норму «200 тис.га земель в одні руки» спрямований на створення аграрного олігрхату, знищення дрібних і середніх сільськогосподарських підприємств, що порушить стабільність роботи аргопромислового комплексу і несе загрозу продовольчій безпеці держави та може призвести до дестабілізації ситуації та втрати незалежності України.
    Ми, депутати Тернопільської обласної ради, послідовно відстоюючи інтереси територіальних громад Тернопільщини:
- заявляємо про свою категоричну незгоду зі спробами, спрямованими на запровадження в Україні так званого «ринку землі», який несе у собі загрозу національним інтересам і стабільності в економіці та державному суверенітету;
- Висловлюємо своє застереження Президенту України Зеленському В.О. про недопустимість зради національних інтересів України;
- за вчинення дій спрямованих на руйнацію аграрного аграрного сектора економіки України висловлюємо свою недовіру Кабінету Міністрів України вимагаємо термінової відставки Кабінету Міністрів України на чолі з О. Гончаруком;
- звертаємося до Верховної ради України припинити кроки з подальшого розгляду законопроекту про запровадження так званого «ринку землі», підготовленого Кабінетом Міністрів України;
- засуджуємо дії Народних депутатів України фракції «Слуга народу» і позафракційних, а також обраних від Тернопільської області, які 13 листопада 2019 року своїм голосуванням у Верховній Раді України підтримали в першому читанні за основу антиукраїнський законопроект про запровадження так званого «ринку землі», підготовлений Кабінетом Міністрів України.

Прийняте на дванадцятій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання 14 листопада 2019 року
м. Тернопіль

Підтримано на ХХІIІ сесії Чортківської районної ради сьомого скликання
20 листопада 2019 року
м. Чортків