Документи Рішення Рішення VI скликання 13 сесія (20 березня 2012 року) №167-№192 № 173 Про заяву депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ТРИНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від „20” березня 2012 року                                                                                                                 № 173
м. Чортків


Про заяву депутатів Чортківської
районної ради Тернопільської області


Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Підтримати заяву депутатів Чортківської районної ради (додається).
2. Дану заяву опублікувати в газеті «Голос народу».
Голова Чортківської
районної ради                                                                                                                         Заліщук В.В.

ЗАЯВА
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області
Дворічне перебування при владі режиму Януковича призвело до згортання демократичних процесів в Україні, відсутності поваги до людини та збагачення за рахунок держави групи провладних осіб.
Центральні органи виконавчої влади впроваджують псевдореформи, які викликали чималий спротив серед українців. Запровадження грабіжницьких норм Податкового кодексу привело під стіни державних органів як всеукраїнського, так і регіонального рівнів, сотні тисяч підприємців. Профспілки та громадяни протестують проти реалізації пенсійної реформи. В результаті реформування галузі охорони здоров’я розпочалось скорочення лікувальних закладів в сільській місцевості; через перерозподіл інтересів окремих чиновників високого рівня залишись без пільг незахищені верстви населення: чорнобильці, афганці, діти війни та інші. Центральні органи виконавчої влади стоять на порозі введення в дію земельної реформи, яка може остаточно залишити українців без єдиного свого багатства – родючих чорноземів.
Кишенькові правоохоронні органи та суди перетворились на каральну систему рівня НКВД. Прикладами цього є політично вмотивовані судові переслідування Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв’язнів, а також численні перешкоди мирним зібранням українських патріотів.
Центральні органи виконавчої влади грубо втручаються і в духовну сферу. Передача із державної власності іноземним церквам українських святинь, в тому числі і Почаївської лаври, може призвести до забуття релігії наших батьків. Окрім цього, з навчальних програм із української літератури виключено чимало патріотичних творів геніїв пера. Сьогодні учні шкіл вивчають переписану «під Табачника» історію, а правдивих героїв українського народу – Степана Бандеру та Романа Шухевича позбавлено звання Герой України.
Відчутними є дії режиму і в Тернопільській області.
Значно посилився тиск на підприємців з боку правоохоронних та контролюючих органів. Наповнення бюджету в багатьох випадках відбувається за рахунок застосування неправомірних штрафних санкцій, щодо яких корупційні суди мають вказівки приймати рішення на користь держави. З метою впровадження жорсткого режиму на Тернопіллі з інших областей направляють «вірних слуг» Януковича, які займають відповідальні посади в місцевих органах виконавчої влади, правоохоронних та контролюючих органах.
Апогеєм чиновницького свавілля стала смертельна дорожньо-транспортна пригода напередодні нового року за участю посадових осіб обласного рівня.
Ми, депутати Чортківської районної ради заявляємо, що такі дії провладного режиму на всеукраїнському та регіональному рівнях ведуть до зубожіння українців, нищення багатої культури нашого народу та впровадження диктатури.
Ми переконані, що єдність українського народу та опозиційних політичних партій зможе повалити керований із Москви режим та вивести Україну на високі позиції у світі.
Слава Україні!

Заява прийнята на тринадцятій сесії Чортківської районної ради шостого скликання 20 березня 2012 року