Документи Рішення Рішення VII скликання XXV сесія (24 грудня 2019 року) № 610 - 618 № 610 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, усіх місцевих рад України, жителів Тернопільської області щодо неприпустимості запровадження в Україні так званого «р

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ П"ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 24 грудня 2019 року                                                         № 610
м. Чортків

Про підтримку звернення депутатів Тернопільської
обласної ради до Президента України Зеленського В.О.,
Верховної Ради України, усіх місцевих рад України,
жителів Тернопільської області щодо неприпустимості
запровадження в Україні так званого «ринку землі»

    Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 17 грудня 2019 року № 1545 «Про Звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, усіх місцевих рад України, жителів Тернопільської області щодо неприпустимості запровадження в Україні так званого «ринку землі», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції від 10 жовтня 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
    1. Підтримати звернення депутатів Тернопільської обласної ради до ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, усіх місцевих рад України, жителів Тернопільської області щодо неприпустимості запровадження в Україні так званого «ринку землі» (додається).
    2. Дане рішення та звернення надіслати до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О. для розгляду і вирішення порушеного питання.
    3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району прийняти аналогічні рішення.
    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та запобігання корупції (Калакайло І.Я.).

Голова районної ради                                                В.М.ШЕПЕТА


Додаток
до рішення Чортківської
районної ради
від 24 грудня 2019 р. № 610

Звернення
депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, усіх місцевих рад України, жителів Тернопільської області щодо неприпустимості запровадження в Україні так званого «ринку землі»

Події останніх днів засвідчили, що влада на чолі з Президентом Зеленським не має наміру дослухатися до думки Українського народу і робитиме все можливе для продовження реалізації злочинного задуму руйнації Української державності через розпродаж української землі іноземним олігархам, перш за все російським, і тим самим нищення українського селянства.
Нехтуючи позицією більшості місцевих рад України, ігноруючи думку більше 70 відсотків населення України, незважаючи на багато чисельні акції протесті фермерів, представників аграріїв, політичних партій та громадських організацій, які за останні тижні прокотились по всій Україні і їх сила продовжує наростати, злочинна влада на чолі з Президентом, використовуючи маріонеткову провладну більшість у Верховній Раді України. На цьому тижні зробить спробу проголосувати в другому читанні український злочинний законопроект про запровадження так званого «ринку землі».
Покровителі плану запровадження в Україні, так званого, «вільного ринку земель сільськогосподарського призначення», різного рангу політики, чиновники, народні депутати України, які входять до «Турборежимної», монобільшості, на чолі з Президентом, Прем'єром, Головою Верховної Ради відверто і цинічно брешуть українцям про економічний «рай» і мільярдні інвестиції, які чекають Україну після прийняття грабіжницького закону, а насправді рабство і руйнацію українського села, які очікують нас після того, як іноземні корпорації скуплять за безцінь українську землю.
Всі мають зрозуміти, що на сьогодні доведений до зубожіння український народ під впливом життєвих труднощів буде змушений за безцінь спродати свою землю, за яку віками проливали свою кров мільйони і десятки мільйонів українців.
Утвердження панування іноземних корпорацій на українській землі означатиме знищення дрібних і середніх сільськогосподарських підприємств, нестиме загрозу незалежності України.
Україні вже пережили одну обіцянку загального процвітання, коли нас надурили аферою з майновими сертифікатами. Обіцяли тодішні «реформатори – аферисти» підняття промисловості, відродження роботи промислових підприємств, нові робочі місця, процвітання українському народові. А виросли олігархи з мільярдними статкам, запанували міжнародні корпорації, а прості українці отримали безробіття, зупинки виробництв, ліквідацію підприємств, масове безробіття і подальше зубожіння.
Українці мають зрозуміти всю брехливість «нової влади – «слуг народу». Весь свій короткий час боротьби за владу і перебування у ній верховоди злочинної влади супроводжують брехливими обіцянками і обманом.
Народ України має спитати у них – де обіцяні заробітні плати в 4 тис.дол. США, де високі соціальні стандарти, де стабільність і процвітання в державі. Але цього нічого немає і не можна надіятись, адже у них мета одна – влади і нищення всього українського – починаючи від українського села і завершуючи українською мовою.
Ми депутати Тернопільської обласної ради, послідовно відстоюючи інтереси територіальних громад Тернопільщини, стоячи на засадах захисту Української державності:
- виступаємо проти запровадження в Україні так званого «ринку землі», який у собі загрозу національним інтересам та державному суверенітету, покликаний реалізувати план зовнішніх спекулянтів та місцевих аферистів від «земельної мафії», спрямований на здійснення безсоромного пограбування українців:
- вимагаємо від Президента України Зеленського В.О. зняти з розгляду Верховної Ради України питання прийняття законопроектів про запровадження так званого «ринку землі»;
- звертаємося до органів місцевого самоврядування України, до всіх небайдужих українців об'єднатися, щоб дати гідний спротив намірам злочинної влади знищити українське село і Українську державу ;
- звертаємося до Верховної Ради України припинити кроки з подальшого розгляду законопроекту про запровадження так званого «ринку землі»;
- вважаємо дії народних депутатів України фракції «Слуга народу» і позафракційних, які спрямовані на запровадження так званого «ринку землі», зрадою національних інтересів;
- вимагаємо провести Всеукраїнський референдум , на якому українці мають вирішити чи можна відкривати ринок сільськогосподарської землі;
- референдум провести тільки після припинення війни, відновлення територіальної цілісності України, відновлення контролю за всім державним кордоном та досягнення належного рівня життя українцями, стабільної економіки;
- вважаємо, що єдиним органом, який матиме право викуповувати паї за ринковими цінами у тих власників, які хочуть продавати свою землю , має стати утворений Державний фонд;
- вимагаємо продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 01 січня 2025 року.
Ми закликаємо всіх небайдужих стати на захист української землі, це – національне багатство, яке за Конституцією України належить українському народу, це – майбутнє нашої нації, запорука благополуччя прийдешніх поколінь.
Не дамо антиукраїнській владі розпродати землю, розпродати Україну!


Прийнято п’ятому пленарному засіданні дванадцятої сесії
Тернопільської обласної ради шостого скликання
17 грудня 2019 року
м. Тернопіль

Підтримано на позачерговій ХХV сесії Чортківської районної ради сьомого скликання
24 грудня 2019 року м. Чортків