Документи Рішення Рішення VII скликання XXV сесія (24 грудня 2019 року) № 610 - 618 № 611 Про затвердження угод між Чортківською районною радою, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 24 грудня 2019 року                                                        № 611
м.Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою та міською,
сільськими радами і громадами про
передачу - приймання коштів
на виконання повноважень


    Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 24 грудня 2019 року Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :
    1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
    2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.
    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Овод Й.Й.), постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).
 


Голова районної ради                                                          В.ШЕПЕТАЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
від 24 грудня 2019 р. № 611

ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу - приймання видатків на виконання повноважень

1. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Сосулівською сільською радою на утримання дитячого дошкільного закладу в сумі 622200,00 грн. та клубного закладу в сумі 40 000,00 грн.

2. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Шульганівською сільською радою на утримання клубного закладу в сумі 119 000,00 грн.
Керуючий справами виконавчого
апарату районної ради                                                  Т.ЯБЛОНЬ