Документи Рішення Рішення VII скликання XXV сесія (24 грудня 2019 року) № 610 - 618 №619 Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на 2020 рік

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 24 грудня 2019 року                                             № 619
м.Чортків


Про встановлення батьківської плати
за харчування дітей в дошкільних
навчальних закладах на 2020 рік

    Розглянувши лист відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації від 23 грудня 2019 року № 01- 08/982, відповідно до частини 5 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету від 24 грудня 2019 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :
    1. Встановити батьківську плату за харчування дітей дошкільного віку в сільських дошкільних навчальних закладах, які фінансуються з районного бюджету та в Горішньовигнанському навчально-виховному комплексі Чортківської районної ради Тернопільської області «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад», Джуринськослобідківському навчально-виховному комплексі Чортківської районної ради Тернопільської області «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» в розмірі 10 грн. на один дітодень, але не більше 20% середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім'ї .
    2. Звільнити від батьківської плати за харчування у вищезгаданих закладах дітей, батьки яких є учасниками бойових дій (воїнів Збройних Сил України та добровольчих батальйонів).
Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім'ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.
За харчування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» плата не справляється.
    3. Сім'ям, які мають трьох і більше дітей установити знижки з плати за харчування дітей – на 50 відсотків.
    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Овод Й.Й.) та на постійну комісію районної ради з питань бюджету (Рудик С.М.).
Голова районної ради                                                                В.ШЕПЕТА