Документи Рішення Рішення VII скликання ХХVII II пленарне засідання (23 червня 2020 року) № 641 - 669 №656 Про затвердження Переліку другого типу об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                                                                           № 656
Про затвердження Переліку другого типу
 об’єктів спільної власності територіальних громад
сіл, селища, міста Чортківського району 
 
З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, майнових відносин між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна, що перебуває в спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району, відповідно до статей 6,15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 року № 483 «Про Деякі питання оренди державного та комунального майна», статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 18 червня 2020 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Перелік другого типу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району, що підлягають передачі в оренду, згідно додатку.

2. Відділу майнових відносин виконавчого апарату районної ради забезпечити оприлюднення Переліку другого типу, згідно вимог чинного законодавства України.

  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Михайло ДЕМКОВИЧ/.


Голова районної ради                                                        Віктор ШЕПЕТА

Додаток