Документи Рішення Рішення VII скликання XXVIII сесія (14 липня 2020 року) №670 - 678 № 672 Про умови продажу об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району комплексу по вул. Юрчинських,33 м.Чортків

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 14 липня 2020 року                                                                     № 672
м. Чортків

Про умови продажу об’єкта малої приватизації
майна спільної власності територіальних громад
Чортківського району комплексу
по вул. Юрчинських, 33 м.Чортків

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації (зі змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432, рішеннями районної ради від 20 вересня 2019 року № 569 «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських,33», № 566 «Про аукціонну комісію для продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальних громад району»(зі змінами), № 594 від 20 листопада 2019 року «Про внесення змін до рішення районної ради № 569 від 20 вересня 2019 року «Про приватизацію об’єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 липня 2020 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Умови продажу на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району - комплексу, що розміщений за адресою: вул. Юрчинських,33 м. Чортків, Тернопільська обл., загальною площею 382,6 м.кв., що додаються.

2. Оголосити електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району 17 серпня 2020 року.


3. Надати право постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі приймати рішення про скасування аукціону.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Михайло ДЕМКОВИЧ/.


Голова районної ради                                                            Віктор ШЕПЕТА

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
14 липня 2020 року
№ 672
УМОВИ
продажу на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району комплексу за адресою вул. Юрчинських, 33, м. Чортків,
Тернопільська обл., загальною площею 382,6 м.кв.

Інформація про об’єкт приватизації:
Комплекс загальною площею 382,6 м.кв. (майстерня А -178,4 м.кв, гараж Б - 47,1 м.кв., гараж В - 108,0 м.кв., гараж Г- 47,3 м.кв., туалет Д- 1,8 м.кв). знаходиться за адресою: вул. Юрчинських 33, м. Чортків, Тернопільська обл. продається єдиним лотом. Об’єкт розташований у середній зоні міста, близько до головної дороги та до зупинок громадського транспорту.
Інформація про аукціон
Електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району відбудеться 17 серпня 2020 року.
Аукціон буде проведено відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.
Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.
Покупець відшкодовує Чортківській районній раді витрати пов’язані з проведення оцінки майна у сумі 3600 (три тисячі шістсот ) грн., повідомлення в засобах масової інформації в сумі 548 грн, які перераховуються на розрахунковий рахунок 35422255046279 .
Покупець оплачує всі витрати щодо оформлення договору купівлі-продажу.
Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні з умовами (без урахування ПДВ)- 278000,00 ( двісті сімдесять вісім тисяч) грн.
Розмір гарантійного внеску для аукціону з умовами 27800,00 (двадцять сім тисяч вісімсот ) грн. без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни (без урахування ПДВ) – 139000,00 (сто тридцять дев’ять тисяч) грн.
Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової ціни 13900,00 грн (тринадцять тисяч дев’ятсот гривень) без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (без урахування ПДВ) – 139000,00 (сто тридцять дев’ять тисяч) грн.
Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій 13900,00 (тринадцять тисяч дев’ятсот ) грн. без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
Розмір реєстраційного внеску 944,60 ( дев’ятсот сорок чотири грн., щістдесять коп.) грн.
Період між аукціоном з умовами, аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 35 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.
У разі якщо для участі в аукціоні з умовами (на підвищення стартової ціни) не подано жодної заяви потенційними покупцями або подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, і аукціон визнаний таким, що не відбувся, або не прийнято рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни), відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.15 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», п.42 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432. Чортківська районна рада залишає за собою право на відміну електронного аукціону на будь-якому етапі та прийняття рішення про скасування попереднього рішення про приватизацію об’єктів комунальної власності, з метою уникнення зменшення, очікуваних поступлень до районного бюджету Чортківського району від продажу об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
Розмір мінімального кроку аукціону встановлюється в такому співвідношенні:
Розмір мінімального кроку аукціону з умовами 2780 грн (дві тисячі сімсот вісімдесять) грн (1% від стартової ціни аукціону):
Розмір мінімального кроку аукціону із зниженням стартової ціни – 1390 грн. ( одна тисяча триста дев’яносто) грн (1% від стартової ціни аукціону):
Розмір мінімальної кроку аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 1390
( одна тисяча триста дев’яносто) грн (1% від стартової ціни аукціону).
Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить 2 кроки.
Заступник керуючого справами - начальник відділу
майнових відносин виконавчого
апарату районної ради                                                                            Світлана ПОПІЛЬ