Документи Рішення Рішення VII скликання XXX cесія (19 листопада 2020 року) № 697-705 №701 Про умови продажу частини об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району приміщення по вул. Незалежності, 53 м. Чортків

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 19 листопада 2020 року                                                                              № 701
м. Чортків

Про умови продажу частини об’єкта малої
Приватизації майна спільної власності
територіальних громад Чортківського
району приміщення по вул. Незалежності, 53
м. Чортків

    Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації (зі змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432, рішеннями районної ради від 14 липня 2020 року № 673 «Про приватизацію частини об’єкта нерухомості по вул. Незалежності, 53,
м. Чортків», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 17 листопада 2020 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Умови продажу на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району частини 7/12 об`єкту нерухомості, що розміщений за адресою: вул. Незалежності, 53, м. Чортків, Тернопільська обл., загальною площею 315,0 м.кв., що додаються.
2. Оголосити електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського
району 10 грудня 2020 року.
3. Надати право постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі приймати рішення про скасування аукціону.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі ( Михайло ДЕМКОВИЧ ).


Голова районної ради Віктор ШЕПЕТА
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської районної ради
від 19 листопада 2020 року № 701
УМОВИ
продажу на електронному аукціоні з умовами об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району
частини 7/12 об`єкту нерухомості, що розміщений за адресою:
вул. Незалежності, 53 м. Чортків, Тернопільська обл.,
загальною площею 315,0 м. кв.
    Інформація про об’єкт приватизації
    Частина 7/12 об`єкту нерухомості загальною площею 315,0 м. кв. (гараж № 6 – 45 кв.м., гараж № 7 – 45 кв.м., гараж № 8 – 45 кв.м., гараж № 9 – 45 кв.м., гараж № 10 – 45 кв.м., гараж № 11 – 45 кв.м., гараж № 12 -45 кв.м), що знаходиться за адресою: м. Чортків, вул. Незалежності, 53, продається єдиним лотом. Об’єкт розташований у середній зоні міста, близько до головної дороги та до зупинок громадського транспорту.
    Інформація про аукціон

    Електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району відбудеться 10 грудня 2020 року.
Аукціон буде проведено відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432.
    Інформація про умови, на яких здійснюється
приватизація об’єкта
    Покупець відшкодовує Чортківській районній раді витрати пов’язані з проведення оцінки майна у сумі 3 600 (три тисячі шістсот) грн.; за повідомлення в засобах масової інформації в сумі 548 (п’ятсот сорок вісім) грн., які перераховуються на розрахунковий рахунок UA518201720344270002000046279.
    Покупець оплачує всі витрати щодо оформлення договору купівлі-продажу.
Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні з умовами (без урахування ПДВ) – 650 000,00 ( шістсот п`ятдесят тисяч) грн.
Розмір гарантійного внеску для аукціону з умовами 65 000,00 (шістдесят п`ять тисяч ) грн. без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни (без урахування ПДВ) – 325 000,00 ( триста двадцять п’ять тисяч ) грн.
Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової ціни 32 500,00 (тридцять дві тисячі п’ятсот) грн. без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
    Стартова ціна об’єкта (лоту) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій ( без урахування ПДВ) – 325 000,00 ( триста двадцять п’ять тисяч) грн.
    Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій 32 500,00 (тридцять дві тисячі п’ятсот ) грн. без урахування ПДВ (10% від стартової ціни аукціону).
Розмір реєстраційного внеску 944,60 ( дев’ятсот сорок чотири грн., шістдесят коп.) грн.
    Період між аукціоном з умовами, аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 35 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.
    У разі якщо для участі в аукціоні з умовами (на підвищення стартової ціни) не подано жодної заяви потенційними покупцями або подано заяву на участь в аукціоні від одного покупця, і аукціон визнаний таким, що не відбувся, або не прийнято рішення про приватизацію зазначеного об’єкта шляхом викупу безпосередньо такому покупцеві за запропонованою ним ціною, але не нижче стартової ціни), відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.15 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», п.42 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432, Чортківська районна рада залишає за собою право на відміну електронного аукціону на будь-якому етапі та прийняття рішення про скасування попереднього рішення про приватизацію об’єктів комунальної власності, з метою уникнення зменшення, очікуваних поступлень до районного бюджету від продажу об’єктів нерухомого майна комунальної власності.
    Розмір мінімального кроку аукціону встановлюється в такому співвідношенні:
Розмір мінімального кроку аукціону з умовами 6 500 грн. ( шість тисяч п`ятсот) грн. (1% від стартової ціни аукціону):
Розмір мінімального кроку аукціону із зниженням стартової ціни – 3 250,00 грн. ( три тисячі двісті п`ятдесят ) грн. ( 1% від стартової ціни аукціону):
Розмір мінімальної кроку аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 3 250,00 ( три тисячі двісті п`ятдесят) грн. ( 1% від стартової ціни аукціону).
Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій становить 2 кроки.

Начальник відділу організаційної
роботи виконавчого апарату районної ради                                              Анатолій ШУМКА