Документи Рішення Рішення VІІІ скликання І сесія ІІ пленарне засідання (17 грудня 2020 року ) № 8-18 №11 Про присвоєння рангу та встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 17 грудня 2020 року                                                                                     № 11
м. Чортків

Про присвоєння рангу та
встановлення умов оплати праці
заступнику голови районної ради
Керуючись статтею 15, 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, абзацу другого підпункту „г” пункту 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року № 1295 „Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів” та Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Присвоїти заступнику голови Чортківської районної ради САСАНЧИН Зоряні Ярославівні 9 (дев’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

2. Встановити заступнику голови районної ради надбавку за високі досягнення у праці і виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

3.Здійснювати преміювання заступника голови районної ради у розмірі 50 % щомісячно в межах фонду преміювання, що визначається у положенні про преміювання та економії фонду оплати праці за фактично відпрацьований час.

4. Надавати заступнику голови районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.
Голова районної ради                                                                      Марія ЧУПРІЙ