Документи Рішення Рішення VІІІ скликання І сесія ІІ пленарне засідання (17 грудня 2020 року ) № 8-18 №15 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міськими та сільськими радами об'єднаних територіальних громад про передачу-приймання коштів на виконання повноважень

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 17 грудня 2020 року                                                                                  № 15
м. Чортків

Про затвердження угод
між Чортківською районною радою
та міськими та сільськими радами
об’єднаних територіальнх громад
про передачу - приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, відповідно до пропозицій постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 17 грудня 2020 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :

1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.

2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та Монастириською міською, сільськими радами ОТГ про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Іван ЗАБОЛОТНИЙ), постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку.
Голова районної ради Марія ЧУПРІЙ
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської
районної ради
17 грудня 2020 р. № 15

ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу - приймання коштів на виконання повноважень

1) Угода про передачу - приймання видатків на виконання повноважень Чортківською районною радою та Колиндянською сільською радою для проведення комплексної оцінки розвитку дитини та проведення фахівцями корекційно-розвиткових занять в сумі 9 000,0 грн.

2) Угода про передачу –приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Улашківського сільського бюджету для закупівлі планшетів та інших товарно –матеріальних цінностей для Улашківської ЗОШ в розмірі 30 000,00грн.

3) Угода про міжбюджетний трансферт між Білобожницькою сільською радою та Чортківською районною радою виділення коштів на відшкодування витрат пов’язаних з наданням пільг … на оплату житлово комунальних послуг в сумі 2390,71 грн., та на надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку…» в сумі 9042,29 грн.

4) Угода про приймання –передачу видатків на виконання повноважень між Монастирською міською радою та Чортківською районною радою для утримання установи - Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Монастирської районної державної адміністрації в сумі 37 576 грн.
Начальник загального відділу
виконавчого апарату районної ради                                              Наталія СОВ’ЯК