Документи Рішення Рішення VІІІ скликання І сесія ІІІ пленарне засідання (28 грудня 2020 року) № 19-32 № 26 Про погодження прийняття мультизрізового спірального комп’ютерного томографу комунальному некомерційному підприємству “Бучацька центральна районна лікарня»

 
 

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 28 грудня 2020 року                                                                                                                              № 26
Про погодження прийняття мультизрізового спірального комп`ютерного
томографу комунальному некомерційному підприємству «Бучацька центральна районна лікарня»
     
      Розглянувши клопотання комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» щодо погодження прийняття мультизрізового спірального комп`ютерного томографу від 21 грудня 2020 року № 2534, рішення Бучацької районної ради № 1164 від 13.11.2020 року « Про звернення щодо передачі мультизрізового спірального комп’ютерного томографу», керуючись Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії з питань розвитку освіти, культури, охорони здоров`я та соціальних питань від 28 грудня 2020 року”, Чортківська района рада
ВИРІШИЛА:
     1. Погодити прийняття мультизрізового спірального комп’ютерного томографу: Рентгенівський комп’ютерний томограф Brilliance CT 16 slice виробництва компанії Philips Medical Systems (Cleveland) Ine., США та Philips Medical Technologies Ltd.,Ізраїль з державної власності до комунальної власності Чортківської районної ради з послідуючою передачею на баланс комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради.

      2. Погодити техніко – економічне обґрунтування доцільності передачі індивідуально – визначеного майна, що знаходиться на балансі ДНУ «Науково – практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами (додається).

       3. Взяти на себе зобов’язання використовувати об’єкт - мультизрізовий спіральний комп’ютерний томограф за призначенням і не відчужувати у приватну власність відповідно до статті 7 Закону України
«Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності».
       
       4. Фінансування витрат на демонтаж, монтаж та видатків на утримання мультизрізового спірального комп’ютерного томографу буде здійснюватися за рахунок коштів передбачених фінансовим планом комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради.

       5. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань розвитку освіти, культури, охорони здоров`я та соціальних питань (Роман ЧОРТКІВСЬКИЙ).

Голова районної ради                                                                            Марія ЧУПРІЙ


Додаток
до рішення Чортківської районної ради
від «28» грудня 2020 року № 26
Техніко-економічне обгрунтування
доцільності передачі індивідуально визначеного майна,
що знаходиться на балансі
ДНУ «Науково — практичний центр профілактичної та клінічної медицини»
Державного Управління Справами

     Найменування об’єкта передачі: апарат для комп’ютерної томографії.
Це техніко-економічне обгрунтування розроблено на виконання вимог
ЗУ «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та відповідно до методичних рекомендацій щодо розроблення техніко - економічного обгрунтування забезпечення ефективного використання об’єктів права державної та комунальної власності, що пропонуються до передачі, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.12.2013р. № 1591.
До передачі з державної власності зі сторони управління ДУС у комунальну власність Чортківської районної ради пропонується апарат для комп’ютерної томографії, який перебуває на балансі ДНУ «Науково - практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами.
Необхідність передачі індивідуально-визначеного майна з державної власності у комунальну власність Чортківської районної ради обумовлена наступним:
1. Індивідуально - визначене майно апарат для комп’ютерної томографії в подальшому не планується використовувати ДНУ «Науково - практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного Управління Справами.
2. Підвищення рівня медичного обслуговування населення Чортківського району та суміжних районів, покращення якості та доступності послуг з надання висококваліфікованої медичної допомоги населенню, рання діагностика захворювань в умовах модернізації та реорганізації галузі охорони здоров’я і забезпечення оптимальних умов лікувально-діагностичного процесу.
Фінансування утримання та використання зазначеного індивідуально визначеного майна апарата для комп’ютерної томографії здійснюватиметься за рахунок коштів Комунального некомерційного підприємства «Бучацька центральна районна лікарня» Бучацької районної ради.

У разі передачі індивідуально визначеного майна апарата для комп’ютерної томографії лікарня зможе запровадити новітні методи лікування, при цьому частково відмовитися від перевезення пацієнта до лікарні третинного рівня, а також проведення комп’ютерної томографії дозволить лікарю краще оцінити стан хворого, поставити діагноз і спрогнозувати ефективне лікування.
Демонтаж та монтаж апарата для комп’ютерної томографії буде проведено за рахунок коштів отримувача.
Зважаючи на вище сказане передача апарата для комп’ютерної томографії надасть можливість населенню району та суміжних районів отримувати своєчасну кваліфіковану медичну допомогу.
Начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради                                               Анатолій ШУМКА