Документи Рішення Рішення VІІІ скликання І сесія ІІІ пленарне засідання (28 грудня 2020 року) № 19-32 № 27 Про чисельність та структуру виконавчого апарату Чортківської районної ради на 2021 рік

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯвід 28 грудня 2020 року                                                                              № 27
м. Чортків                                                                                                                                 

Про чисельність та структуру виконавчого
апарату Чортківської районної ради на 2021 рік

    Керуючись пунктом 4 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту від 28 грудня 2020 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :

    1. Затвердити чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2021 рік в кількості 14 посадових осіб, згідно додатку 1.

    2. Затвердити чисельність посад обслуговуючого персоналу адмінбудинку районної ради на 2021 рік в кількості 6 осіб, згідно додатку 2.

    3. Надати право голові Чортківської районної ради у 2021 році в межах затвердженої чисельності працівників та витрат на утримання ради і її виконавчого апарату, вносити зміни до структури апарату ради за погодженням сесії районної ради, установлювати працівникам виконавчого апарату районної ради надбавки, премії і надавати допомоги на вирішення соціально-побутових питань та оздоровлення при наданні щорічних відпусток відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами), наказу Міністерства праці України від 11 жовтня 1996 року №77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів" (зі змінами і доповненнями).

    4. Визнати таким, що втратило чинність з 01 січня 2021 року, рішення районної ради від 24 грудня 2019 року № 613 «Про чисельність та структуру виконавчого апарату районної ради на 2019 рік та оплату праці голови районної ради та заступника голови районної ради».

    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту (Валерій ЗАПУХЛЯК)


Голова районної ради                                                                      Марія ЧУПРІЙ

Додаток