Документи Рішення Рішення VІІІ скликання І сесія ІІІ пленарне засідання (28 грудня 2020 року) № 19-32 № 28 Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність будинок культури с. Кривеньке, клуб с. Сокиринці та с. Васильків до Гусятинської......

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ПЕРША СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 28 грудня 2020 року                                                                                          № 28
м. Чортків


Про передачу із спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міста
Чортківського району у комунальну
власність будинок культури с. Кривеньке,
клуб с.Сокиринці та с. Васильків до
Гусятинської селищної ради
та клуб с. Швайківці
до Заводської селищної ради

    Відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 43, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, за погодженням з постійною комісією районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва, та комунальної власності, Чортківська районна рада:

ВИРІШИЛА:
    1. Передати з 01 січня 2021 року безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність Гусятинської селищної ради будинок культури села Кривеньке, клуб села Васильків та села Сокиринці.

    2. Передати з 01 січня 2021 року безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність Заводської селищної ради клуб села Швайківці.

    3. Відділу культури та зв’язків з громадськістю Чортківської районної державної адміністрації спільно із виконавчим апаратом Чортківської районної ради та Гусятинською селищною радою, Заводською селищною радою утворити комісії по прийманні-передачі вищезазначених установ та оформити акти приймання-передачі згідно чинного законодавства України.

    4. Встановити, що заклади зазначені в пункті 1-2 цього рішення, передаються із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у комунальну власність Гусятинської селищної ради та Заводської селищної ради без припинення дії трудових договорів працівників цих закладів, які продовжуються у порядку, встановленому чинним законодавством.

    5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва, та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).


Голова районної ради                                                                                     Марія ЧУПРІЙ