Документи Рішення Рішення VІІІ скликання II cесія ІІ пленарне засідання (5 лютого 2021 року) №40-48 № 47 Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальних громад Чортківського району

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 05 лютого 2021 року                                                                                             №47
м. Чортків


Про створення аукціонної комісії та
затвердження Положення про діяльність
аукціонної комісії для продажу об’єктів малої
приватизації комунальної власності
територіальних громад Чортківського району

Відповідно до статі 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 2269-VIII (зі змінами), пункту 20 частини першої статті 43, частини шостої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 №280/97-ВР (зі змінами), з метою забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Чортківського району та виконання завдань по надходженню коштів до районного бюджету, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності від 05 лютого 2021 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Чортківського району, згідно Додатку 1.

2. Затвердити персональний склад аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності
територіальних громад Чортківського району, згідно Додатку 2.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Чотківської районної ради 7 скликання від 20 вересня 2020 року №566 «Про аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальних громад».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).

 

Голова районної ради                                                 Марія ЧУПРІЙ