Документи Рішення Рішення VІІІ скликання II сесія III пленарне засідання (16 лютого 2021 року) №49-51 №50 Про районну Програму діяльності, фінансування та ліквідації установ соціального захисту і соціального забезпечення Чортківського, Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДРУГА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 16 лютого 2021 року                                                                                  № 50
м. Чортків

Про районну програму діяльності, фінансування
та ліквідації установ соціального захисту
і соціального забезпечення Чортківського,
Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік

Керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», статей 2, 6, 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 05 лютого 2021 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :

 
1. Затвердити районну програму діяльності, фінансування та ліквідації установ соціального захисту і соціального забезпечення Чортківського, Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік (додається).

2. Районній державній адміністрації, управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити виконання даної програми з урахуванням статті 85 Бюджетного кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Івана ЗАБОЛОТНОГО) та постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (Степан НОВІНЧУК).
Голова районної ради                                                                              Марія ЧУПРІЙ

Програма