Документи Рішення Рішення VІІІ скликання ІV сесія (27 травня 2021 року) №67-86 № 76 Про затвердження акту приймання-передачі Монастириської районної ради та передачу комунального майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Чортківського району до комунальної власності Монастириської міської ради

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 27 травня 2021 року                                                                   № 76
м. Чортків

Про затвердження акту приймання-передачі
Монастириської районної ради та передачу
комунального майна із спільної власності
територіальних громад сіл, селищ та міст
Чортківського району до комунальної
власності Монастириської міської ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», рішення Чортківської районної ради від 17 грудня 2020 року №14 «Про реорганізацію Бучацької, Борщівської, Монастириської, Заліщицької, Гусятинської райнонних рад шляхом приєднання до Чортківської районної ради», розглянувши лист Монастириської міської ради від 24.02.2021 року №283/02-20 (вх.№190/03-06 від 25.02.2021 року) «Щодо передачі комунального майна» за погодженням із постійною комісією районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності від 27.05.2021 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів Монастириської районної ради (код ЄДРПОУ 04058216), що перебуває в стані припинення до правонаступника Чортківської районної ради (код ЄДРПОУ 04058255), що додається.

2. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району до Монастириської міської ради основні засоби та записи, згідно додатку.

3. Монастириській міській раді утворити комісію по прийманні-передачі основних засобів та запасів включивши до складу комісії представників Чортківської районної ради та оформити акт приймання-передачі згідно чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).

Голова районної ради                                          Марія ЧУПРІЙ

Додаток

Додаток 1