Документи Рішення Рішення VІІІ скликання ІV сесія (27 травня 2021 року) №67-86 № 77 Про затвердження актів прийому-передачі майна відділу культури та зв’язків з громадськістю Чортківської районної державної адміністрації та централізованої бухгалтерії відділу

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 27 травня 2021 року                                                                   № 77
м. Чортків

Про затвердження актів прийому-передачі майна
відділу культури та зв’язків з громадськістю
Чортківської районної державної адміністрації та
централізованої бухгалтерії відділу

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 12.07.2020 року № 807-IX, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», за погодженням із постійною комісією районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності від 27.05.2021 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акти приймання-передачі майна відділу культури та зв’язків з громадськістю Чортківської районної державної адміністрації та централізованої бухгалтерії відділу (код ЄДРПОУ 02230550), що перебуває в стані припинення до Чортківської районної ради (код ЄДРПОУ 04058255), що додається.

2. Прийняти на баланс Чортківської районної ради основні засоби та інші матеріальні активи відображенні в актах приймання-передачі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).

Голова районної ради                                                     Марія ЧУПРІЙ
Додаток 
Додаток