Документи Рішення Рішення VІІІ скликання ІV сесія (27 травня 2021 року) №67-86 № 83 Про приватизацію об’єкта комунальної власності по вулиці проспект Незалежності 14, смт. Гусятин Тернопільська область

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 27 травня 2021 року                                                                     № 83
м. Чортків

Про приватизацію об’єкта комунальної власності
по вулиці проспект Незалежності 14, смт. Гусятин
Тернопільська область

Відповідно до статті 12 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійною комісією районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності від 27.05.2021 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1.Розпочати приватизацію нежитлової будівлі загальною площею 528,8 кв.м, що знаходиться за адресою: Тернопільська область смт. Гусятин вулиця проспект Незалежності, 14, що належить Чортківській районній раді.

2. Голові районної ради протягом 10 робочих днів з дня прийняття даного рішення утворити аукціону комісію для приватизації об’єкта. Аукціонній комісії подати на затвердження Чортківській районній раді умови продажу об’єкта приватизації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).

Голова районної ради                                                  Марія ЧУПРІЙ