Документи Рішення Рішення VІІІ скликання VI сесія (21 грудня 2021 року) № 112-124 № 118 Про затвердження договору та угоди між Чортківською районною радою та міською, селищною радами про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 21 грудня 2021 року                                                                            № 118
м. Чортків

Про затвердження договору та угоди між
Чортківською районною радою та міською,
селищною радами про передачу-приймання
коштів на виконання повноважень

Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, відповідно до пропозицій постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 14 грудня 2021 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :

1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.

2. Затвердити угоду та договір між Чортківською районною радою та селищною, міською радами Чортківського району про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Михайло ДЕМЧУК), постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (Степан НОВІНЧУК).

 

Голова районної ради                                                                 Марія ЧУПРІЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської районної ради 
                                      21 грудня 2021 р. № 118                 ПЕРЕЛІК ДОГОВОРУ ТА УГОДИ
про передачу - приймання коштів на виконання повноважень
 
     1. Договір між Гусятинською селищною радою та Чортківською районною радою про міжбюджетний трансферт на 2021 рік на відшкодування за послуги зв'язку пільговим категоріям громадян Гусятинської громади за ІІ півріччя 2020 року в сумі 15000 грн.;

     2. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з бюджету Копичинецької міської ради до Чортківського районного бюджету у 2021 році на погашення заборгованості ПАТ «Укртелеком» за надані телекомунікаційні послуги пільговим категоріям громадян в сумі 20000 грн.


Заступник керуючого справами виконавчого апарату
Чортківської районної ради                                                                          Мар'яна КОБЕРНІК