Документи Рішення Рішення VІІІ скликання VII сесія II пленарне засідання (8 лютого 2022 року) №126-130 № 129 Про затвердження угод між районною радою та міською, сільськими радами територіальних громад району про передачу – приймання коштів на виконання повноважень

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
                                                                   СЬОМА  СЕСІЯ                                                                   
РІШЕННЯ
від 08 лютого 2022 року                                                                                      № 129
м. Чортків
 
Про затвердження угод між районною радою
та міською, сільськими радами
району про передачу – приймання
коштів на виконання повноважень

Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, відповідно до пропозицій постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 08 лютого 2022 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :

1. Здійснити передачу - приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.

2. Затвердити угоди між районною радою та міською, сільськими радами Чортківського району про передачу - приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Михайло ДЕМЧУК), постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (Степан НОВІНЧУК).


Голова районної ради                                                                           Марія ЧУПРІЙ


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення Чортківської районної ради 
    08 лютого  2022 р. № 129             
 
ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу - приймання коштів на виконання повноважень

1. Угода про приймання-передачу видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Чортківською міською радою у вигляді міжбюджетного трансферту на 2022 рік в сумі 50 000 грн. на утримання Чортківської районної ради.

2. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Чортківського районного бюджету до бюджету Колиндянської сільської територіальної громади в сумі 79 131 грн. на 2022 рік на здійснення капітальних видатків закладу первинної медицини громади.

3. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Чортківського районного бюджету до бюджету Заводської селищної територіальної громади в сумі 81 566 грн. на 2022 рік на здійснення капітальних видатків закладу первинної медицини громади.

4. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Чортківського районного бюджету до бюджету Нагірянської сільської територіальної громади в сумі 103 293 грн. на 2022 рік на здійснення капітальних видатків закладу первинної медицини громади.

5. Угода про передачу-приймання коштів у вигляді іншої субвенції з Чортківського районного бюджету до бюджету Білобожницької сільської територіальної громади в сумі 129 760 грн. на 2022 рік на здійснення капітальних видатків закладу первинної медицини громади.

Начальник відділу документообігу та
фінансово-господарського забезпечення
виконавчого апарату районної ради                                                              Наталія СОВ'ЯК