Документи Рішення Рішення VІІІ скликання VIII сесія (02 грудня 2022 року) 131-142 №138 Про оплату праці голови районної ради, заступника голови районної ради та виконавчого апарату районної ради.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 02 грудня 2022 року                                                                                         № 138
м. Чортків

Про оплату праці голови районної ради,
заступника голови районної ради та
виконавчого апарату районної ради


Відповідно до пункту 4 частини першої статі 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), із врахуванням висновків та рекомендацій, постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 02 грудня 2022 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами):
    1) встановити на 2023 рік голові Чортківської районної ради надбавку за особливий характер роботи в розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах затверджених видатків на оплату праці;
    2) встановити на 2023 рік заступнику голови Чортківської районної ради надбавку в розмірі 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років в межах затверджених видатків на оплату праці;
    3) здійснювати щомісячне преміювання голови районної ради та заступника голови районної ради у розмірі 25 відсотків, відповідно до умов та порядку, передбачених чинним законодавством і Положенням про преміювання, а також преміювати їх до державних та професійних свят, в межах затверджених видатків на оплату праці і фонду преміювання та на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

    2. Установлювати працівникам виконавчого апарату районної ради надбавки, премії, надавати допомоги на оздоровлення при наданні щорічних відпусток відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органі» (зі змінами).

    3. Визнати таким, що втратили чинність з 01 січня 2023 року рішення районної ради від 21 грудня 2021 року № 117 «Про оплату праці голови районної ради, заступника голови районної ради та виконавчого апарату районної ради».

    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Чортківської районної ради з питань бюджету та економічного розвитку районної ради (Степан НОВІНЧУК).


Голова районної ради                                                                                     Марія ЧУПРІЙ