Документи Рішення Рішення VІІІ скликання VIII сесія (02 грудня 2022 року) 131-142 №139 Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Головатого Олега Миколайовича.

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ВОСЬМА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 02 грудня 2022 року                                                                                 № 139
м. Чортків


Про дострокове припинення
повноважень депутата районної ради
Головатого Олега Миколайовича


        Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 2 пункту 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши особисту заяву депутата районної ради Головатого О.М. від 01.12.2022 р. про дострокове припинення депутатських повноважень та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту від 02 грудня 2022 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА :
 
    1. Припинити достроково повноваження депутата Чортківської районної ради восьмого скликання ГОЛОВАТОГО Олега Миколайовича, обраного від політичної партії «УКРАЇНСЬКА ГАЛИЦЬКА ПАРТІЯ» на підставі особистої заяви про складення депутатських повноважень у зв’язку із сімейними обставинами.

    2. Направити дане рішення до Чортківської районної територіальної виборчої комісії Тернопільської області.

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради (Валерій ЗАПУХЛЯК).


Голова районної ради                                                                  Марія ЧУПРІЙ