Документи Рішення Рішення VІІІ скликання VIII сесія (02 грудня 2022 року) 131-142 №142 Про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення вапняку Нагорянської ділянки.

                         ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА                 
         ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
Восьме скликання
 ВОСЬМА СЕСІЯ
 РІШЕННЯ
 від 02 грудня 2022 року                                                                                           № 142
 м. Чортків
 
 Про погодження надання спеціального дозволу
на користування надрами з метою геологічного
вивчення вапняку Нагорянської
ділянки, що знаходиться в
Чортківському районі Тернопільської області
 
 
           Відповідно до пункту 22 статті 43, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), до пункту 6 Порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 993, розглянувши лист Державної служби геології та надр України від 18.10.2022 року (вх.№268/06-04 від 03.11.2022 року) “Щодо надання погодження”, беручи до уваги рішення Товстенської селищної ради від 23.11.2022 року № 3092 “Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення вапняку Нагорянської ділянки, що розташована за межами с. Нагоряни Чортківського району Тернопільської області”, враховуючи пропозиції постійної   комісії районної    ради    з  питань природокористування, земельних ресурсів та екології  від 02.12.2022 року, Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
 
    1. Погодити надання Державній службі геології та надр України спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення вапняку Нагорянської ділянки, що знаходиться в Чортківському районі Тернопільської області.
 
    2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради (Зоряна САСАНЧИН) та постійну комісію районної ради з  питань природокористування, земельних ресурсів та екології (Наталія ОГЛОДАНА). 

 Голова районної ради                                                                  Марія ЧУПРІЙ