Документи Рішення Рішення VІІІ скликання Х сесія (06 червня 2023 року) 161-180 №161 Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради VIII cкликання.

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 06 червня 2023 року                                                                                              №161
м. Чортків

Про визнання повноважень депутата
Чортківської районної ради VІІІ скликання
Сенів Зоряни Іванівни

    Відповідно до статті 43, частини 1 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 89, 90 Закону України «Про місцеві вибори», враховуючи постанову Чортківської районної територіальної виборчої комісії Тернопільської області від 02 травня 2023 року № 50 та рекомендації постійної комісії з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту від 06 червня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Повідомлення голови Чортківської районної територіальної виборчої комісії Тернопільської області «Про реєстрацію та визнання обраним депутатом Чортківської районної ради Тернопільської області» взяти до відома.

    2. Визнати обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати Чортківської районної ради Тернопільської області на Перших виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня 2020 року в єдиному виборчому списку кандидатів у депутати від Тернопільської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» – СЕНІВ Зоряну Іванівну, 15 березня 1989 року народження, громадянку України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради (Валерій ЗАПУХЛЯК).

Голова районної ради                                                                                       Марія ЧУПРІЙ