Документи Рішення Рішення VІІІ скликання Х сесія (06 червня 2023 року) 161-180 №163 Про затвердження угод між районною радою та міськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад Чортківського району про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
 
від 06 червня 2023 року                                                                                                  № 163
м. Чортків

Про затвердження угод між районною
радою та міськими, селищними радами
об’єднаних територіальних громад
Чортківського району про передачу-приймання
коштів на виконання повноважень

    Керуючись частиною сьомою статті 16, частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами) та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 06 червня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
    1.Здійснити передачу-приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.

    2. Затвердити угоди між районною радою та міською, селищними радами Чортківського району про передачу – приймання коштів на виконання повноважень, згідно переліку, що додається.

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (Ярослав ЗАГАЙКО).


Голова районної ради                                                                                       Марія ЧУПРІЙ

            

                                                                                                             ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                             рішення Чортківської
                                                                                                             районної ради
                                                                                                             06 червня 2023 року
                                                                                                             №163

ПЕРЕЛІК УГОД
про передачу - приймання коштів на виконання повноважень
 
    1. Договір про міжбюджетний трансферт із бюджету Заліщицької територіальної громади до Чортківського районного бюджету у вигляді міжбюджетного трансферту в сумі 65 658,94 гривень на фінансування виплати заборгованості за надані телекомунікаційні послуги акціонерним товариством «Укртелеком» пільговим категоріям населення Заліщицької міської територіальної громади.

    2. Договір про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Гусятинською селищною радою та Чортківською районною радою щодо передачі міжбюджетних трансфертів із селищного бюджету до Чортківського районного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів кошти в сумі 300 000 гривень на фінансування на утримання Чортківської районної ради.

    3. Договір між Гусятинською селищною радою та Чортківською районною радою про міжбюджетний трансферт на 2023 рік щодо передачі міжбюджетного трансферту до Чортківського районного бюджету з Густинського селищного бюджету в сумі 33109,00 гривень на відшкодування за послуги зв’язку пільговим категоріям громадян Гусятинської громади за 2018 рік.

    4. Договір про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською районною радою та Монастириською міською радою щодо передачі міжбюджетних трансфертів із Чортківського районного бюджету до бюджету Монастириської територіальної громади в сумі 26000 гривень щодо використання відповідно до статті 209 Земельного кодексу України.


Заступник голови районної ради                                                                   Зоряна САСАНЧИН