Документи Рішення Рішення VІІІ скликання Х сесія (06 червня 2023 року) 161-180 №168 Про надання дозволу на виготовлення проектної документації по проведенню ремонтних робіт покрівлі даху приміщення адмінбудинку в м.Чортків, вул.Шевченка,23, Тернопільська область.

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 06 червня 2022 року                                                                                                  № 168
м. Чортків

Про надання дозволу на виготовлення
проектної документації по проведенню
ремонтних робіт покрівлі даху приміщення
адмінбудинку по вул.Шевченка, 23,
м.Чортків, Тернопільська область

    З метою покращення технічного стану покрівлі даху адміністративної будівлі Чортківської районної ради, в результаті здійсненого обстеження та у зв’язку з необхідністю виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт, керуючись статтями 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 06 червня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Надати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі даху адміністративної будівлі по вул.Шевченка,23 м.Чортків, Тернопільська область.

    2. Голові Чортківської районної ради (Марії ЧУПРІЙ) укласти договір на виготовлення проектно-кошторисної документації з юридичною особою, яка має у своєму складі відповідних виконавців, що відповідно до діючого законодавства одержали кваліфікаційний сертифікат, або фізичною особою, яка має відповідний кваліфікаційний сертифікат.

    3. Проектно-кошторисну документацію погодити шляхом проведення експертної оцінки в передбаченому законом порядку, з наступним затвердженням на сесії районної ради.

    4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради (Зоряна САСАНЧИН) та постійну комісію районної ради з питань бюджету та економічного розвитку (Ярослав ЗАГАЙКО).

Голова районної ради                                                                                        Марія ЧУПРІЙ