Документи Рішення Рішення VІІІ скликання Х сесія (06 червня 2023 року) 161-180 №169 Про затвердження списку присяжних для Бучацького районного суду Тернопільської області.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 06 червня 2023 року                                                                                              № 169
м. Чортків

Про затвердження списку присяжних
для Бучацького районного суду

    Керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 63-65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на виконання подання територіального управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області № 04-261/23 від 24.03.2023, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту від 06 червня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Затвердити строком на три роки список присяжних для Бучацького районного суду з числа громадян, які відповідають вимогам до присяжного, встановленим ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», дали згоду бути присяжними та постійно проживають на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду згідно додатку.

    2. Рішення Бучацької районної ради №1080 від 19.06.2020, «Про затвердження списків присяжних», вважати таким, що втратили чинність.

    3. Направити дане рішення до територіального управління Державної судової адміністрації України в Тернопільській області.

    4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради (Валерій ЗАПУХЛЯК).

Голова районної ради                                                                                           Марія ЧУПРІЙ