Документи Рішення Рішення VІІІ скликання Х сесія (06 червня 2023 року) 161-180 №171 Про затвердження Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію розпорядником, якої є Чортківська районна рада.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕСЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ


від 06 червня 2023 року                                                                                             №171
м. Чортків

Про затвердження Порядку відшкодування
фактичних втрат на копіювання або друк
документів, що надаються за запитом на
інформацію розпорядником, якої є
Чортківська районна рада

    Відповідно до статті 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи Постанову Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №740 «Про затвердження граничних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію», із врахуванням висновків та рекомендацій постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку від 06 червня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Чортківська районна рада, згідно з додатком 1.

   2. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Чортківська районна рада, згідно з додатком 2.

   3. Затвердити заявку на виписку рахунка для відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію розпорядником якої є Чортківська районна рада, згідно з додатком 3.

  4. Затвердити рахунок на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію розпорядником якої є Чортківська районна рада, згідно з додатком 4.

  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань бюджету та економічного розвитку (Ярослав ЗАГАЙКО).


Голова районної ради                                                                              Марія ЧУПРІЙ