Документи Рішення Рішення VI скликання 3 сесія (12 Січня 2011 року) №37- №53 № 51 Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРЕТЯ СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 12 січня 2011 року                                                                                                 № 51
м. Чортків

Питання спільної власності
територіальних громад сіл, селища,
міста Чортківського району

Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розглянувши рішення Чортківської міської ради від 21 жовтня 2010 року № 217 «Про розгляд Чортківської районної ради щодо передачі тренажера в м. Чорткові по вул. Монастирській,2-Б», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій та торгівлі від 5 січня 2011 р,, прийняти із комунальної власності територіальної громади м. Чорткова у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району приміщення тренажера, яке перебуває на балансі Чортківського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» та розміщене по вул. Монастирській,2 м. Чорткова.
Голові Чортківської районної ради утворити комісію з приймання-передачі даного об’єкта.
2. Розглянувши рішення Тернопільської обласної ради від 9 грудня 2010 року № 1111 «Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій та торгівлі від 5 січня 2011р,, прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району 327 кв.м. профнастилу кольорового Т-20 на суму 19947,00 грн. і передати його на баланс Чортківської центральної комунальної районної лікарні у встановленому законодавством порядку.
3. Враховуючи рішення Чортківської районної ради від 30 липня 2010 року № 523 «Про прийняття передачу стадіону «Харчовик», акт приймання-передачі даного об’єкта від 10 листопада 2010 року, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій та торгівлі від 5 січня 2011 р,, включити в перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст стадіон «Харчовик, який розміщений по вул.. Б.Хмельницького,79 м. Чорткові та який перебуває на балансі Чортківського районного центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

4. Враховуючи рішення Чортківської районної ради від 30 липня 2010 року № 526 «Про ліквідацію Чортківського районного комунального підприємства «Кіномережа», пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, інвестицій та торгівлі від 5 січня 2011р,, затвердити ліквідаційний баланс Чортківського районного комунального підприємства «Кіномережа» та виключити дане підприємство з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.

5. Розглянувши лист Чортківської центральної комунальної районної лікарні від 11 жовтня 2010 року № 572, від 30 листопада 2010 року № 716, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надати районній лікарні дозвіл на списання у встановленому законодавством порядку транспортних засобів, згідно додатку.

6. Взяти до відома, що розпорядженням голови Чортківської районної
ради від 29 грудня 2010 року № 119 продовжено до 1 січня 2013 року термін дії договору позички приміщень адмінбудинку районної ради, який укладений з державною податковою інспекцією у Чортківському районі..


Голова Чортківської
районної ради                                                                                                             Р.В. Чортківський