Документи Рішення Рішення VI скликання 4 сесія (04 березня 2011 року) №54-№73 №57 Про районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2011 році»

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 04 березня 2011 року                                                                                                 № 57
м. Чортків

Про районний конкурс «Населений
пункт найкращого благоустрою і
підтримки громадського порядку у 2011 році»

З метою покращення санітарного стану та благоустрою населених пунктів району, а також підтримки громадського порядку, враховуючи позитивний досвід з даного питання в 2003 -2010 роках та рішення Тернопільської обласної ради № 453 від 18 грудня 2008 року «Про обласний багаторівневий адміністративно – територіальний та галузевий конкурси на кращий санітарний стан, благоустрій територій та організацію роботи з відходами на період до 2011 року», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і враховуючи пропозиції постійної комісії з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 25 лютого 2011 року, районна рада
Вирішила:
1. Провести районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2011 році».
2. Затвердити Положення про районний конкурс «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2011 році» згідно з додатком № 1.
3. Затвердити персональний склад конкурсної комісії з проведення районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку у 2011 році» згідно з додатком № 2.
4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації профінансувати Чортківській районній раді кошти для нагородження переможців конкурсу .
5. Про результати проведення конкурсу інформувати громадськість району через засоби масової інформації.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Філінчук Я.В.).


Голова Чортківської
районної ради                                                                                                      Р.В.Чортківський