Документи Рішення Рішення VI скликання 16 сесія (20 вересня 2012 року) №218 Про роботу редакції Чортківського районного комунального радіомовлення

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2012 року                                                                                                                         № 218
м.Чортків

Про роботу редакції Чортківського
районного комунального радіомовлення


Заслухавши та обговоривши звіт директора редакції Чортківського районного комунального радіомовлення Островського Р.К. районна рада зазначає, що редакція Чортківського районного радіомовлення заснована 25 листопада 1994 року, як окремий засіб масової інформації районної ради народних депутатів. У 2009 році затверджено Статут редакції Чортківського районного комунального радіомовлення.
У своїй діяльності Редакція керується законами України „Про інформацію”, „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Статутом редакції Чортківського районного комунального радіомовлення та іншими нормативно-правовими актами, а також редакція будує напрямки своєї роботи відповідно до вимог ліцензії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення (серія НР №0190-м) ), виданої 4 липня 2007 р. терміном на десять років.
Уся інформаційна продукція ефірного часу є власного виробництва та ведеться українською мовою. Загальний обсяг мовлення на першому каналі проводового мовлення (УР-1) становить 2 години 54 хвилини на тиждень.
Редакція Чортківського радіо першою в області після міста Тернополя перейшла на цифрову комп`ютерну обробку матеріалу для покращення якості звучання в ефірі.
У 2007 році в Чортківському районі нараховувалось 3176 радіоточок. Стан проводових мереж району, у зв’язку з заміною кабелів електромереж, значно скорочується і на сьогодні складає - 2228 .
Для забезпечення розширення мережі мовлення необхідне відновлення радіоточок, в т. ч. і в закладах освіти, культури, медицини та в населених пунктах району. У зв’язку із глобальним наступом сучасних технологій та для розширення мережі мовлення у віддалені від району села, що уже не мають проводового мовлення з вересня цього року передачі радіо можна прослухати в мережі Інтернет на офіційному сайті Чортківського районного радіомовлення за адресою www.radiochortkiv.at.ua . На сьогодні також вивчається питання по впровадженні на Чортківщині ефірного районного радіомовлення на першому каналі Національного радіо.
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації від 11 вересня 2012 року, районна рада


ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора редакції Чортківського районного комунального радіомовлення Островського Р.К. взяти до відома.
2.Роботу редакції Чортківського районного комунального радіомовлення вважати задовільною.
3.Дирекції радіомовлення, керівництву районної ради спрямувати зусилля на пошук джерел фінансування для оновлення матеріально – технічної бази редакції Чортківського районного комунального радіомовлення.
4.Редакції Чортківського районного комунального радіомовлення -
- продовжити роботу над розширенням слухацької аудиторії:
- розглянути можливість переходу на ефірне мовлення.
5. Чортківській районній раді звернутися до ВАТ «Укртелеком» щодо збереження та розширення існуючої мережі радіомовлення .
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації (Каськів М.В.) .
Голова районної ради                                                                                 В.В.Заліщук