Документи Рішення Рішення VI скликання 16 сесія (20 вересня 2012 року) №225 Про реорганізацію Пробіжнянської дільничної лікарні та централізованої бухгалтерії Чортківської центральної комунальної районної лікарні

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я
від 20 вересня 2012 року                                                                                         №225
м.Чортків

Про реорганізацію Пробіжнянської
дільничної лікарні та централізованої
бухгалтерії Чортківської центральної
комунальної районної лікарні

Розглянувши подання Чортківської центральної комунальної районної лікарні від 11 вересня 2012 року № 436, з метою оптимізації мережі сільських закладів охорони здоров`я Чортківського району, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства охорони здоров`я від 30 серпня 2010 року № 735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», Постановою Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року № 59 «Про затвердження Типового положення «Про бухгалтерську службу», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Реорганізувати, у встановленому законодавством порядку, шляхом
перетворення, Пробіжнянську дільничну лікарню в Пробіжнянську амбулаторію загальної практики - сімейної медицини.
2. Реорганізувати, у встановленому законодавством порядку,
централізовану бухгалтерію Чортківської центральної комунальної районної лікарні у бухгалтерію Чортківської центральної комунальної районної лікарні.
3. Головному лікарю Чортківської центральної комунальної районної лікарні (Чортківському Р.В.):
3.1. Створити комісію та провести реорганізацію Пробіжнянської дільничної лікарні та централізованої бухгалтерії Чортківської центральної комунальної районної лікарні, в тому числі внести зміни до штатного розпису відповідно до чинного законодавства.
3.2. Розробити та затвердити Положення про Пробіжнянську амбулаторію загальної практики-сімейної медицини та призначити її керівника.
3.3. Забезпечити утримання бухгалтерії в межах видатків передбачених на утримання лікарні (КФК 080101).
3.4. Забезпечити ведення бухгалтерського обліку відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову діяльність в Україні» та інших нормативно-правових актів.
3.5. Враховуючи п.1 даного рішення внести відповідні зміни у п.3.1.6 Статуту Чортківської центральної комунальної районної лікарні та у Положення про централізовану бухгалтерію районної лікарні.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі та відділ охорони здоров`я Чортківської районної державної адміністрації.


Голова районної ради                                                                                                                         В.В.Заліщук