Документи Рішення Рішення VI скликання 16 сесія (20 вересня 2012 року) №228 Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортіквського району

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 вересня 2012 року                                                                                     № 228
м. Чортків

Питання спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міста Чортківського району

Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Розглянувши лист Милівецької загальноосвітньої школи І-ІІ
ступенів від 27 серпня 2012 року № 127 та додані до нього документи, керуючись статтею 137 Господарського кодексу України, статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012р. надати Милівецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів дозвіл на списання у встановленому законодавством порядку непридатних для подальшого використання: водонапірної башти, 1970 року випуску, інвентарний номер 10330011, первісна вартість – 9094 грн.; ударної установки, 1988 року випуску, інвентарний номер 10490037, первісна вартість – 1239 грн. та кущорізки STIL FS 130, 2008 року випуску, інвентарний номер 10490106, первісна вартість – 5742 гривні.
У місячний строк після закінчення процедури розбирання, демонтажу та оприбуткування даного майна подати в Чортківську районну раду звіт про його списання.

2. Розглянувши листи Чортківського районного палацу дітей та
юнацтва від 12 вересня 2012 року № 32 та Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи від 11 вересня 2012 року
№ 83, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012 року, передати з балансу палацу дітей та юнацтва на баланс Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи майна, а саме: блоку для мязів спини , в кількості однієї штуки, первісною вартістю 15243 грн,, тренажера жим вверх плечі в кількості однієї штуки, первісною вартістю 16931 грн. та тренажера жим під кутом 45, в кількості однієї штуки, первісною вартістю 16931 грн.
Директору Чортківського районного палацу дітей та юнацтва утворити комісію з приймання - передачі даного майна та передати його у встановленому законодавством порядку.

3. Розглянувши лист Чортківської центральної комунальної районної лікарні від 12 вересня 2012 року № 624, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012 року, надати Чортківській центральній комунальній районній лікарні дозвіл на передачу в оренду у встановленому порядку Пробіжнянському геріатричному центру приміщення третього поверху будівлі Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що знаходиться в с. Пробіжна Чортківського району, площею 537,6 м.кв., терміном на 2 роки 11 місяців.
Договір оренди даного приміщення погодити в юридичному відділі районної ради та подати на затвердження голові районної ради.

4. Розглянувши лист Чортківської центральної комунальної районної лікарні від 11 вересня 2011 року № 617, керуючись Законами України «Про оренду державного та комунального майна», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012 року, надати Чортківській центральній комунальній районній лікарні дозвіл на передачу в оренду у встановленому порядку терміном на 2 роки 11 місяців:
- приміщення котельні площею 104,0 м.кв. терапевтичного відділення Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що буде розміщене в с. Пробіжна Чортківського району для розміщення котельні;
- приміщення ІІ поверху педіатричного відділення поліклінічного відділу Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що розміщене по вул. Д. Пігути, 31 м. Чорткова площею 12 м.кв. для здійснення лабораторно-клінічних досліджень.

Договори оренди даних приміщень погодити в юридичному відділі районної ради та подати на затвердження голові районної ради.

5. Враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 13 вересня 2012 року, визнати таким, що втратив чинність
пункт 5 рішення Чортківської районної ради народних депутатів від 1 червня 1993 року «Питання комунальної власності району», як таке, що прийняте на підставі нормативно-правових актів, що втратили чинність.

6. Взяти до відома, що розпорядженням голови Чортківської районної ради:
- від 31 травня 2012 року № 51 надано державній фінансовій інспекції в Тернопільській області в позичку (безоплатне користування) приміщення гаражу районної ради;
- від 13 червня 2012 року № 58 надано управлінню пенсійного фонду України в Чортківському районі в позичку (безоплатне користування) приміщення гаражу районної ради;
- від 27 червня 2012 року № 66 надано Звиняцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів дозвіл на передачу в позичку Чортківській централізованій бібліотечній системі (для розміщення бібліотеки с. Звиняч) приміщення школи;
- від 24 липня 2012 року № 80 надано Свидівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів дозвіл на списання непридатної для подальшого використання водонапірної башти.

7 . Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.
Голова районної ради                                                                                                     В.В. Заліщук