Документи Рішення Рішення VI скликання 19 сесія (29 грудня 2012 ) № 268-278 № 268 "Про надання згоди на передачу відділення та пунктів швидкої медичної допомоги Чортківської центральної комунальної районної лікарні"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДЕВ'ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 29 грудня 2012 року                                                                                                 № 268
м. Чортків

Про надання згоди на передачу
відділення та пунктів швидкої
медичної допомоги Чортківської
центральної комунальної районної лікарні

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 11 грудня 2012 року №811-ОД «Про реформування відділу швидкої медичної допомоги Чортківської центральної комунальної районної лікарні», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про екстрену медичну допомогу» та «Про передачу об»єктів права державної та комунальної власності», враховуючи пропозиції робочої комісії Чортківської районної ради по вивченню питання реорганізації Чортківської центральної комунальної районної лікарні, заслухавши рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 24 грудня 2012 року а також постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, сім»ї, материнства і дитинства від 24 грудня 2012 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Надати згоду на передачу у встановленому законодавством порядку з моменту створення комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області відділення та пунктів швидкої медичної допомоги Чортківської центральної комунальної районної лікарні, згідно переліку, що додається, залишивши у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району приміщення в яких розміщені дані підрозділи лікарні, а також автомобілі (в кількості шести штук), які закріплені за ними.
2. Автомобілі, приміщення відділення швидкої медичної допомоги та два гаражі, що розміщені по вул. Д. Пігути,31, м. Чорткова та частину приміщення пункту швидкої медичної допомоги, що розміщений в с. Пробіжна Чортківського району передати в оренду комунальній установі Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», відповідно до чинного законодавства України та рішення районної ради від 14 грудня 2012 року № 252 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району», передбачивши в умовах договору оренди:
- використання орендарем - комунальною установою Тернопільської обласної ради автомобілів без права їх відчуження;
- повернення Чортківській центральній комунальній районній лікарні комунальною установою Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» орендованих автомобілів при використанні моторесурсу;
- проведення орендарем поточних та капітальних ремонтів автомобілів та приміщень відділення та пунктів швидкої допомоги;
- до врегулювання всіх робочих питань залишити на протязі першого кварталу 2013 року за швидкою допомогою обслуговування онкологічних хворих та перевезення консультантів.
3. Головному лікарю Чортківської центральної комунальної районної лікарні Чортківському Р.В. після прийняття відповідного рішення Тернопільської обласної ради щодо прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області відділення та пунктів швидкої медичної допомоги Чортківського району:
3.1. Забезпечити передачу підрозділів вказаних у пункті 1 цього рішення відповідно до чинного законодавства.
3.2. Укласти із комунальною установою Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» договори оренди приміщень та автомобілів відділення та пунктів швидкої медичної допомоги, із врахуванням умов, які передбачені у пункті 2 цього рішення.
3.3. В зв`язку із зміною порядку фінансування та підпорядкування відділення та пунктів швидкої медичної допомоги розробити та подати на затвердження Чортківській районній раді відповідні зміни до статуту Чортківської центральної комунальної районної лікарні та забезпечити виконання інших заходів, пов’язаних з організацією системи екстреної медичної допомоги області.
4. Рекомендувати комунальній установі Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», призначити на посаду головного лікаря Чортківської міжрайонної станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Бачинську Тамару Миколаївну.
5. Рекомендувати Нагірянській та Білобожницькій сільським радам передати приміщення пунктів швидкої медичної допомоги в оренду комунальній установі Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров`я, сім`ї, материнства і дитинства (Веретик І.Й.) та з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Вислоцький В.М.).


Голова районної ради                                                                                                             В.В. Заліщук