Документи Рішення Рішення VI скликання 20 сесія (01 березня 2013 року) №279-292 № 279 Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2012 рік.

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 01 березня 2013 р.                                                                     № 279
м. Чортків


Звіт про виконання програми
соціально-економічного
та культурного розвитку
Чортківського району за 2012 рік

Розглянувши звіт Чортківської райдержадміністрації про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2012 рік, враховуючи пропозиції постійної комісії Чортківської районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 21 лютого 2013 року відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2012 рік прийняти до відома.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам та управлінням вжити заходів щодо поліпшення ситуації в народно - господарському комплексі, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу залучення інвестицій в економіку району.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі та з питань культури і туризму, молоді та спорту.

Голова районної ради                                                                                                 В.В. Заліщук