Документи Рішення Рішення VI скликання 20 сесія (01 березня 2013 року) №279-292 №289 Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 01 березня 2013 р.                                                                                                                  № 289
м. Чортків

Питання спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міста Чортківського району

Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Розглянувши лист відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації №01/226 від 20 лютого 2013 року, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 21 лютого 2013 року, надати дозвіл на безкоштовну передачу з балансу відділу освіти на баланс Чортківського РЕМ наступні трансформаторні підстанції:
Скородинської ЗОШ І-ІІ ступеня КТП – 462;
Нагірянської ЗОШ І-ІІ ступеня ЗТП -204;
Угринської ЗОШ І-ІІ ступеня КТП – 451;
Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ступеня ЗТП – 75;
Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ступеня ЗТП – 281;
Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступеня №5 ЗТП – 415;
Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступеня №7 ЗТП – 347.

2. Розглянувши лист Чортківської центральної комунальної районної лікарні №175 від 19 лютого 2013 року, враховуючи рішення районної ради №252 від 14 грудня 2012 року «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 21 лютого 2013 року.

2.1. передати з балансу Чортківської центральної комунальної районної лікарні на баланс Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги будинок тубдиспансеру, який знаходиться за адресою м. Чортків, вул. Д.Пігути, 31а.

2.2.надати дозвіл на оренду Чортківській центральній комунальній лікарні терміном на 2 роки 11 місяців частину будинку бувшого тубдиспансеру, який знаходиться за адресою м. Чортків, вул. Д.Пігути, 31а, загальною площею 50,5 кв.м. для розміщення дезкамери з відшкодуванням комунальних витрат. Термін оренди з 01.03.2013 року по 01.02.2016 року з правом продовження.

3. Розглянувши лист Чортківської комунальної районної лікарні №176 від 19 лютого 2013 року, враховуючи рішення районної ради № 252 від 14 грудня 2012 року «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району» керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 21 лютого 2013 року, надати дозвіл Чортківській центральній комунальній районній лікарні на передачу в оренду у встановленому законодавством порядку терміном на 2 роки 11 місяців:
3.1. приміщення 1-го поверху поліклінічного відділу Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Чортків, вул. Й.Сліпого, 1 загальною площею 96,6 кв.м. для розміщення диспансерного відділення Чортківського обласного комунального протитуберкульозного диспансеру з відшкодуванням оплати комунальних послуг;
3.2. приміщення першого поверху терапевтичного відділу в с. Пробіжна Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що знаходиться за адресою Чортківський район, с.Пробіжна, вул Церковна,1 загальною площею 537,1 кв. м для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Пробіжна Чортківського комунального районного центру підвищеної медичної (медико – санітарної) допомоги з відшкодуванням оплати комунальних послуг;
3.3. приміщення першого поверху Чортківської центральної комунальної районної лікарні, що знаходиться за адресою Чортківський район смт. Заводське, вул. Галицька 7, загальною площею 187,6 кв.м. для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт. Заводське Чортківського комунального районного центру первинної медичної (медико – санітарної) допомоги з відшкодуванням оплати комунальних послуг.

4. Розглянувши лист дирекції Чортківського районного комунального будинку культури ім.К.Рубчакової №22 від 13 лютого 2913 року, враховуючи рішення районної ради №252 від 14 грудня 2012 року «Про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 21 лютого 2013 року надати дозвіл Чортківському районному комунальному будинку культури ім.К.Рубчакової на передачу в оренду приміщення площею 19,3 кв.м. для відділення благодійного фонду «Світ дітей» для проведення діяльності міжнародного проекту спонсорської допомоги дітям з малозабезпечених сімей Чортківського району строком на один рік.

5. Взяти до відома, що розпорядженням голови Чортківської районної ради:
- від 28 січня 2013 року №7 продовжено термін дії договорів позички адмінбудинку Чортківської районної ради укладених з головним управлінням статистики у Тернопільській області та державною податковою інспекцією у Чортківському районі.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.

Голова Чортківської районної ради                                                                                             В.В. Заліщук